Zápisy v knize hostů

Tato stránka obsahuje jen některé ze zápisů z naší knihy hostů. Všechny by se nám sem určitě nevešly. Že jsou tyto zápisy autentické, může se každý přesvědčit v našem penzionu. 
Majitelé penzionu.

-Bylo to tady super. Moc hezké. Fajťáci.

-...a krásná a lampióny osvětlená zahrada, rozsvícená restaurace s lipovými stoly a selskými židlemi, kout pro štamgasty s barokními křesly, to všechno zhaslo, jakoby na trajleru kouzelník odtáhl ten krásný sen i s bernardýnem, který s židlemi zůstal jediný živý doklad toho, že to nebyl snění, ale jistá výseč krásného kruhu, stupeň, ze kterého lze při troše fantazie opsat kruh. Bylo nám u Vás dobře, jako Bohumilu Hrabalovi, když psal tyto řádky    Alena, Míla, Miloš

-Jezdíme k Vám velmi rády, protože Vás máme oba rády. Absolutního rýmu se dopustily- M.K. a M.N. z Prahy

-Za krásné strávení podzimních prázdnin v Pivoňce děkují členové cyklokroužku při I. ZŠ Plzeň. P.S. Pstruzi byli dokonalí.
 
-O Českém Lese jsme ještě před týdnem mnoho nevěděli. Díky vyprávění p. Vičara a procházkám, které nám doporučil, je nám krajina mnohem bližší. Děkujeme za krásný týden a nádhernou přírodou, počasím a skvělou kuchyní. Manželé Vičarovi byli svým přístupem ke všem přítomným hostům - kojenci počínaje a seniory konče - skutečným zjevením.
Zemanovi, Bárovi, Buškovi atd.
 
-Pan Vičar umí psát nádherné pohádky. Ale jídlo a koláče paní Vičarové jsou také pohádka. Jsme hrozně rádi, že jsme potkali tak úžasné a příjemné lidi. Stejně nádherné jako celý Český Les. Držíme palce a děkujeme.
Zlíňáci.   Pozn. tento kolektiv udělil paní domácí Řád Zlaté vařečky.
 
-Děkujeme za krásné zázemí - studené pivo, výborný pstruh a vlídné zacházení. Děti si užili pejsky a napínavé vyprávění.
 P., M., H., a A. z Karlových Varů
 
-Děkujeme za vlídné zacházení. Pobyt byl velmi příjemný. Počasí nám příliš nepřálo, ale vůbec nám to nevadilo, byli jsme spokojeni.Navštívili jsme úžasný Horšovský Týn, Domažlice. Krajina je velmi krásná, doufáme, že se zde zase někdy vrátíme.
Cyklisti z Brna a Zlína
 
-Děkujeme za příjemný pobyt. Moc se nám tady líbilo, ani se nám nechce balit.
Cyklisté z M.Lázní, Tachova, Chomutova, Plzně, Rokycan
 
 

 

Penzion Pivoňka:
Pivoň č. 32, 345 22, Poběžovice

tel.: +420 379 427 535
mobil: +420 606 684 512
  +420 737 239 737
e-mail: penzion.pivon@seznam.cz
  hana.vicar@seznam.cz

mapa

link

Náš rekreační komplex - penzion Pivoňka a chalupa Bonifác nabízí:

■  individuální ozdravné pobyty, sauna, fitness
■  rekonvalescence po operacích a nemocech
■  skupinové rekondiční pobyty
■  rodinné rekreace, oslavy, svatby, promoce
■  školení, kurzy, semináře
■  lyžování, sáňkování, pěší turistika , cykloturistika
■  sportovní soustředění, taneční zábavy, večírky, podnikové oslavy